Info

Accesorii Componente PC Disponibile


Ordoneaza dupa
Afiseaza
Icy Box Cutie Protectie Pentru M.2 SSDs IB-AC620-M2
Icy Box
Icy Box Cutie Protectie Pentru M.2 SSDs IB-AC620-M2
5651
Lei
stoc limitat
be quiet! MC1 SSD Cooler M.2 2280 BZ002
be quiet!
be quiet! MC1 SSD Cooler M.2 2280 BZ002
5.00 (1)
5496
Lei
stoc furnizor
Radiator SSD GrauGear M.2NVMe pentru PS5
GrauGear
Radiator SSD GrauGear M.2NVMe pentru PS5
14774
Lei
stoc limitat furnizor
be quiet! PSU shroud Dark Base Pro 900
be quiet!
be quiet! PSU shroud Dark Base Pro 900
12406
Lei
stoc furnizor
Thermal Grizzly M2 SSD Cooler
Thermal Grizzly
Thermal Grizzly M2 SSD Cooler
6964
Lei
stoc furnizor
Radiator SSD GrauGear M.2NVMe 2230,2242,2260,2280 pentru PS5
GrauGear
Radiator SSD GrauGear M.2NVMe 2230,2242,2260,2280 pentru PS5
12084
Lei
stoc furnizor
AXAGON Cooler Pasiv CLR-M2L3, Pentru M.2 SSD, Suport SSD 80 mm, Aluminiu, paduri termice silicon incluse, inaltime 3mm
AXAGON
AXAGON Cooler Pasiv CLR-M2L3, Pentru M.2 SSD, Suport SSD 80 mm, Aluminiu, paduri termice silicon incluse, inaltime 3mm
1725
Lei
stoc furnizor
Assmann DA-71118 , HDD Digitus 2.5
Assmann
Assmann DA-71118 , HDD Digitus 2.5" SATA Hard Disk Adapter
4823
Lei
stoc furnizor
AXAGON Cooler Pasiv CLR-M2L6, Pentru M.2 SSD, Suport SSD 80 mm, Aluminiu, paduri termice silicon incluse, inaltime 6mm
AXAGON
AXAGON Cooler Pasiv CLR-M2L6, Pentru M.2 SSD, Suport SSD 80 mm, Aluminiu, paduri termice silicon incluse, inaltime 6mm
1886
Lei
stoc furnizor
Thermal Grizzly Thermal Grizzly WireView GPU, 1x 12VHPWR - Normal- desigilat
Thermal Grizzly
Thermal Grizzly Thermal Grizzly WireView GPU, 1x 12VHPWR - Normal- desigilat
26263
Lei
stoc limitat
Assmann DN-97610 Shelf, 370 mm deep - 20 kg, 2 U, Digitus
Assmann
Assmann DN-97610 Shelf, 370 mm deep - 20 kg, 2 U, Digitus
11349
Lei
stoc limitat
Logilink   SATA 6Gb/s - USB 3.0 UA0339
Logilink
Logilink SATA 6Gb/s - USB 3.0 UA0339
3886
Lei
stoc furnizor
Asus Suport placa video ASUS ROG Herculx iluminare aRGB
Asus
Asus Suport placa video ASUS ROG Herculx iluminare aRGB
17520
Lei
stoc limitat
Accesoriu Icy Box ToughArmor Extra tray for MB998SP-B black w/ keylock
Icy Box
Accesoriu Icy Box ToughArmor Extra tray for MB998SP-B black w/ keylock
21307
Lei
stoc furnizor
LOGITECH Suport Suspendare Tavan Rally Mic Pod
LOGITECH
LOGITECH Suport Suspendare Tavan Rally Mic Pod
55645
Lei
stoc furnizor
Radiator Activ AXAGON CLR-M2FAN, pentru M.2 SSD, Suport SSD 80 mm, Aluminiu, Pad-uri termice silicon incluse
AXAGON
Radiator Activ AXAGON CLR-M2FAN, pentru M.2 SSD, Suport SSD 80 mm, Aluminiu, Pad-uri termice silicon incluse
8987
Lei
stoc furnizor
Orico adaptor HDD/SSD 2.5 inch la 3.5 inch AC325-1S Silver
Orico
Orico adaptor HDD/SSD 2.5 inch la 3.5 inch AC325-1S Silver
1628
Lei
stoc furnizor
AXAGON Cooler Pasiv CLR-M2L10, pentru M.2 SSD, Suport SSD 80mm, Aluminiu, Paduri termice din silicon incluse, inatime10 mm
AXAGON
AXAGON Cooler Pasiv CLR-M2L10, pentru M.2 SSD, Suport SSD 80mm, Aluminiu, Paduri termice din silicon incluse, inatime10 mm
2372
Lei
stoc
LANBERG LANBERG MOUNTING FRAME FOR HDD/SSD 3.5 2.5"" class="img-fluid d-block mx-auto" >
LANBERG
LANBERG LANBERG MOUNTING FRAME FOR HDD/SSD 3.5" -> 2.5"
384
Lei
stoc furnizor
Deepcool Cablu prelungitor PEC300 PCI-E 3.0 250mm
Deepcool
Deepcool Cablu prelungitor PEC300 PCI-E 3.0 250mm
14637
Lei
stoc limitat furnizor
Thermal Grizzly WireView GPU, 1x 12VHPWR - Normal
Thermal Grizzly
Thermal Grizzly WireView GPU, 1x 12VHPWR - Normal
28032
Lei
stoc limitat furnizor
ID-Cooling HUB RGB ventilatoare HA-02C aRGB
ID-Cooling
ID-Cooling HUB RGB ventilatoare HA-02C aRGB
10120
Lei
stoc furnizor
AXAGON Adaptor RHD-125B pentru montarea unui HDD/SSD 2.5
AXAGON
AXAGON Adaptor RHD-125B pentru montarea unui HDD/SSD 2.5" in slot 3,5", negru
1658
Lei
stoc furnizor
Suport Carcasa NEOMOUNTS PCH H:39-54cm B:13-23cm  Max.30KG Argintiu
NEOMOUNTS
Suport Carcasa NEOMOUNTS PCH H:39-54cm B:13-23cm Max.30KG Argintiu
30951
Lei
stoc furnizor
Deepcool GH-01 Graphic Card Holder
Deepcool
Deepcool GH-01 Graphic Card Holder
5.00 (1)
8282
Lei
stoc limitat
AXAGON Bracket RHD-435, Pentru montarea a 4 HDD/SSD 2.5
AXAGON
AXAGON Bracket RHD-435, Pentru montarea a 4 HDD/SSD 2.5" HDD sau 2x 2.5" HDD/SSD si 1x 3.5" HDD in slot de 5,25"
2000
Lei
stoc furnizor
DELOCK Cadru de instalare de 5.25″ pentru 1 x 3.5″
DELOCK
DELOCK Cadru de instalare de 5.25″ pentru 1 x 3.5″
7325
Lei
stoc furnizor
Thermaltake PCI-E Gen 5 Splitter
Thermaltake
Thermaltake PCI-E Gen 5 Splitter
5253
Lei
stoc furnizor
Fractal Design Cablu FD-A-USBC-001 USB-C 10Gbps
Fractal Design
Fractal Design Cablu FD-A-USBC-001 USB-C 10Gbps
5737
Lei
stoc furnizor
Sharkoon Carcasa rack, 3.5
Sharkoon
Sharkoon Carcasa rack, 3.5", Negru
1845
Lei
stoc limitat
ICY Dock Extra Tray pentru ToughArmor MB601M2K-1B
ICY Dock
ICY Dock Extra Tray pentru ToughArmor MB601M2K-1B
42356
Lei
stoc furnizor
Orico Accesoriu carcasa  AC52535-1S adaptor HDD/SSD argintiu
Orico
Orico Accesoriu carcasa AC52535-1S adaptor HDD/SSD argintiu
2280
Lei
stoc furnizor
Suport Carcasa Neomounts SELECT Thin Client Holder Negru NM-TC100
Neomounts SELECT
Suport Carcasa Neomounts SELECT Thin Client Holder Negru NM-TC100
11820
Lei
stoc furnizor
Cooler Pasiv AXAGON CLR-M2XT heatsink, pentru M.2 , double-sided
AXAGON
Cooler Pasiv AXAGON CLR-M2XT heatsink, pentru M.2 , double-sided
6939
Lei
stoc limitat
Dell  Kit OptiPlex Tower Cable Cover
Dell
Dell Kit OptiPlex Tower Cable Cover
31316
Lei
stoc furnizor
Thermaltake H200 Plus
Thermaltake
Thermaltake H200 Plus
12263
Lei
stoc furnizor
Accesoriu Icy Box We-Ra.  6,3cm SATAI-III/SAS HDD&SSD in 1x3,5
Icy Box
Accesoriu Icy Box We-Ra. 6,3cm SATAI-III/SAS HDD&SSD in 1x3,5" Metall
40173
Lei
stoc furnizor
Accesoriu Icy Box We-Ra. Extra SSD / HDD Tray for MB741SP-B
Icy Box
Accesoriu Icy Box We-Ra. Extra SSD / HDD Tray for MB741SP-B
5659
Lei
stoc furnizor
Accesoriu Icy Box 4x M.2 NVMe to 4x MiniSAS HD in 1x 5.25
Icy Box
Accesoriu Icy Box 4x M.2 NVMe to 4x MiniSAS HD in 1x 5.25" bay
1.32197
Lei
stoc furnizor
Suport Carcasa NEOMOUNTS PCH H:3-60cm B:8-70cm    Max.20KG Negru
NEOMOUNTS
Suport Carcasa NEOMOUNTS PCH H:3-60cm B:8-70cm Max.20KG Negru
12442
Lei
stoc furnizor
Shuttle Stand Vertical  pentru  seria XH110, XH110V, XH110G, XH170V, XH270, XH310, XH310V, XC60J
Shuttle
Shuttle Stand Vertical pentru seria XH110, XH110V, XH110G, XH170V, XH270, XH310, XH310V, XC60J
1248
Lei
stoc
AXAGON Adaptor RHD-125S pentru montarea unui HDD/SSD 2.5
AXAGON
AXAGON Adaptor RHD-125S pentru montarea unui HDD/SSD 2.5" in slot 3,5", gri
1497
Lei
stoc furnizor
Shuttle 3.5 inch to 2.5 inch HDD rack PHD3 pentru seria XPC
Shuttle
Shuttle 3.5 inch to 2.5 inch HDD rack PHD3 pentru seria XPC
1512
Lei
stoc limitat furnizor
ICY Dock cadru de montare 4x6,3cm HDD/SSD pentru externen 5,25
ICY Dock
ICY Dock cadru de montare 4x6,3cm HDD/SSD pentru externen 5,25"
7899
Lei
stoc furnizor
Lenovo 4XJ1D33268
Lenovo
Lenovo 4XJ1D33268
32358
Lei
stoc limitat
Kensington Privacy Filter 2 Way Removable 17 5:4
Kensington
Kensington Privacy Filter 2 Way Removable 17 5:4
30128
Lei
stoc limitat furnizor
ICY Dock cadru de montare 1x5,25cm > 3,5
ICY Dock
ICY Dock cadru de montare 1x5,25cm > 3,5" HDD/SSD+Frontpannel
7873
Lei
stoc
Logilink Suport Montare Unitate Sub Birou EO0005
Logilink
Logilink Suport Montare Unitate Sub Birou EO0005
9402
Lei
stoc furnizor
Lenovo 4XJ1D33268-desigilat
Lenovo
Lenovo 4XJ1D33268-desigilat
32358
Lei
stoc limitat
Radiator SSD GrauGear M.2 2280 mit PWM Fan
GrauGear
Radiator SSD GrauGear M.2 2280 mit PWM Fan
11419
Lei
stoc furnizor
Accesoriu Icy Box ToughArmor 1x 2.5
Icy Box
Accesoriu Icy Box ToughArmor 1x 2.5" 9.5mm U.2/U.3 NVMe to PCIe 4.0 x 4 card
69708
Lei
stoc furnizor
LOGITECH Cablu Prelungitor WebCam 10m Negru
LOGITECH
LOGITECH Cablu Prelungitor WebCam 10m Negru
89333
Lei
stoc furnizor
QOLTEC Convertor de tensiune, Qoltec, Monolith 3000 MS Wave, 12V la 230V, 1500/3000W, USB, negru
QOLTEC
QOLTEC Convertor de tensiune, Qoltec, Monolith 3000 MS Wave, 12V la 230V, 1500/3000W, USB, negru
45146
Lei
stoc furnizor
Radiator SSD GrauGear M.2NVMe pentru PS5
GrauGear
Radiator SSD GrauGear M.2NVMe pentru PS5
4186
Lei
stoc furnizor
Icy Box Carrier 4x2,5
Icy Box
Icy Box Carrier 4x2,5" SAS/SATA black
9401
Lei
stoc furnizor
MANHATTAN Manhattan stativ carcasa calculator
MANHATTAN
MANHATTAN Manhattan stativ carcasa calculator
8411
Lei
stoc furnizor
Radiator SSD Icy Box M.2 schwenkbar
Icy Box
Radiator SSD Icy Box M.2 schwenkbar
13916
Lei
stoc furnizor
Thermal Grizzly Thermal Grizzly WireView GPU 1x12VHPWR to 3x8Pin
Thermal Grizzly
Thermal Grizzly Thermal Grizzly WireView GPU 1x12VHPWR to 3x8Pin
27873
Lei
stoc furnizor
LC-Power LC-HUB-HEAD-BUNGEE - hub - 2 ports
LC-Power
LC-Power LC-HUB-HEAD-BUNGEE - hub - 2 ports
4429
Lei
stoc furnizor
Thermal Grizzly WireView GPU, 1x 12VHPWR - Reverse
Thermal Grizzly
Thermal Grizzly WireView GPU, 1x 12VHPWR - Reverse
30709
Lei
stoc furnizor
Compară