Adler AD 4604 Immersion blender
Un blender avansat datorita caruia se poate prepara cu usurinta o placinta delicioasa sau un cocktail. Este echipat cu un motor cu economie de energie, la puterea maxima de 500 W si cu lame din otel inoxidabil care asigura o utilizare eficienta si silentioasa. Este simplu de utilizat si de curatat. De asemenea, este util cu un maner ergonomic. Este posibil sa utilizati 2 viteze de amestec diferite.
| Model | AD 4616 |
| Tip | Blender |
| Putere | 300 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Carcasa | aurie-albă |
| Lame | oțel inoxidabil |
| Culoare | aurie-albă |
| Dimensiuni | 8 x 7 x 39 cm |
| Greutate | 0.52 kg |
| Material lama | oțel inoxidabil |