| Model | AD 4625 black |
| Tip | Blender |
| Putere | 1500 W |
| Trepte de viteza | 5 |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Carcasa | Plastic |
| Lame | Oțel inoxidabil |
| Lungime cablu | 1,8m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 13 x 7 x 22.5 cm |
| Greutate | 0.81 kg |
| Functii | Reglare fină a vitezei, iluminare de fundal pentru reglarea vitezei |
| Material lama | Oțel inoxidabil |