Adler Chopper cu Vas de Sticla AD 4082
| Model | AD 4082 |
| Tip | Tocator |
| Putere | 300 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Capacitate bol | 1.2l |
| Material bol | Sticla |
| Carcasa | Plastic |
| Lame | Oțel inoxidabil |
| Lungime cablu | 120cm |
| Alimentare | 220-240V, ~ 50 / 60Hz |
| Dimensiuni | 19 x 19 x 26 cm |
| Greutate | 1.63 kg |
| Sistem de siguranta | Protecție la suprasarcină |
| Functii | Maruntire legume, fructe, nuci, porții mici de gheață |
| Mod de operare | Normal sau pulse |
| Material lama | Oțel inoxidabil |
| Sistem anti-alunecare | Da |
| Utilizare | Chopping |