| Model | AD 4132 |
| Tip | stoarcere |
| Putere | 600 W |
| Lungime cablu alimentare | 105cm |
| Viteze | 3 |
| Recipient colectare pulpa | 1.5L |
| Dimensiuni | 30.5 x 19 x 31 |
| Greutate | 2.20 kg |
| Culoare | inox închis |
| Material | otel inoxidabil |
| Capacitate recipient suc | 0.45L |
| Tub larg | 65mm |
| Sita din inox | da |
| Sistem siguranta | da |
| Sistem anti-alunecare | da |
| Compatibil masina de spalat vase | da |