| Tip produs | Aspirator portabil |
| Utilizare | Pentru curățarea suprafețelor interioare |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Suprafețe dure și covoare |
| Culoare | Alb |
| Putere | 800 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Lungime cablu | 6 m |
| Raza de operare | 6 m |