| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Aspirare praf si resturi mici de pe toate tipurile de suprafete |
| Aspirator Vertical | Da |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Umed si uscat |
| Tip suprafata | Suprafete dure, covoare |
| Material tub | aluminiu |
| Tehnologie | Li-ion |
| Functii | Mod normal, mod turbo |
| Adancime | 218 mm |
| Latime | 230 mm |
| Inaltime | 1060 mm |
| Culoare | gri |
| Greutate | 1.5 kg |
| Putere | 120 W |
| Putere de aspirare | max 15 kPa |
| Autonomie acumulator | pana la 45 minute |
| Tensiune alimentare | 100–240 V AC, 50/60 Hz |
| Capacitate colectare | 0.5 L |
| Nivel zgomot | min 65 dB |
| Filtru evacuare | Filtru MIF |
| Accesorii incluse | tub extensibil, perie principala, perie rotunda, perie pentru crapaturi, adaptor de alimentare, manual de utilizare, card de garantie, acumulator detasabil |