Aspirator umed-uscat NT 22/1 Ap *EU
Compact dar incredibil de puternic, aspiratorul umed-uscat NT 22/1 Ap este din clasa de baza. Datorită greutății sale reduse, NT 22/1 Ap este ideal pentru utilizarea mobilă. Acest aspirator oferă rezultate impresionante în timpul lucrărilor de curățare ușoare și moderate într-o serie de aplicații comerciale.
Caracteristici principale
- Greutate redusă și dimensiuni compacte pentru transport și depozitare ușoară.
- Curățare semi-automată a filtrului pentru o putere mare de aspirare constantă.
- Filtru tip cartuș din PES, rezistent la umezeală, care permite trecerea rapidă de la aspirare umedă la aspirare uscată.
- Conectarea furtunului de aspirare pe mașină pentru utilizarea maximă a capacității recipientului.
Specificatii tehnice
| Tipul de curent | 1 / 220 - 240 / 50 - 60 |
| Debit aer | 72 l/s |
| Vacuum | 249 mbar / 24,9 kPa |
| Capacitate container | 22 l |
| Material container | Plastic |
| Puterea motorului | max. 1300 W |
| Diametru nominal standard | ID 35 |
| Lungimea cablului | 6 m |
| Nivelul presiunii acustice | 71 dB(A) |
| Culoarea | antracit |
| Greutate fără accesorii | 5,7 kg |
| Greutate cu ambalaj | 8,2 kg |
| Dimensiuni (L x l x H) | 380 x 370 x 480 mm |