| Tip produs | cu sac |
| Utilizare | Pentru curățarea locuinței |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare și suprafețe dure |
| Material tub | Metal |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Eficiență ridicată |
| Performanta curatarii covoarelor | Eficiență ridicată |
| Tehnologie | Tehnologie silențioasă |
| Functii | Filtrare HEPA, 3 niveluri de filtrare |
| Culoare | Negru/argintiu |
| Greutate | 5.5 kg |
| Putere | 750 W |
| Putere de aspirare | 900 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Capacitate colectare | 4.5 L |
| Lungime cablu | 8.4 m |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Raza de operare | 12 m |
| Tip sac | Hygiene+ |
| Filtru evacuare | Filtru HEPA |
| Accesorii incluse | Perie EasyBrush |