| Tip | Rucsac |
| Diagonala maxima notebook | 15.6 inch |
| Dimensiuni externe | 450 x 315 x 120 mm |
| Dimensiuni interne | Compartiment laptop 383 x 260 x 29.9 mm |
| Culoare | Negru |
| Modele suportate | Toate tipurile de notebook/netbook/ultrabook cu diagonala de pana la 15.6 inch |
| Greutate | 0.5 kg |
| Material | Polyester |