| Utilizare | Incorporabil |
| Tip cuptor | Electric |
| Design | Negru |
| Tip inchidere usa | SoftClose |
| Tip alimentare | Electric si Gaz |
| Material usa | Metal |
| Material interior | |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Verticala |
| Accesorii incluse | Tava, Gratar |
| Culoare | Negru |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Capacitate | 71 L |
| Putere | 3000 W |
| Temperatura maxima | 250 °C |
| Autocuratare | Autocuratare catalitica |
| Functii de gatire | Timer |
| Mod incalzire | Convecție |
| Numar programe | 8 |
| Inaltime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 55 cm |
| Greutate | 40 kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |