| Model | BLF03WHEU |
| Gama | Blenders |
| Tip | Blender |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | 4 |
| Buton Turbo / Pulse | Trei niveluri de intensitate |
| Capacitate bol | 1.5 l |
| Material bol | Tritan™ Renew |
| Carcasa | Aluminiu turnat |
| Lame | Oțel inoxidabil |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | Alb |
| Alimentare | 220-240 V |
| Dimensiuni | 397x197x163 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Sistem de siguranta | Da |
| Functii | Smoothie, Smoothie verde, Ice crush, Auto-curățare |
| Material lama | Oțel inoxidabil |
| Sistem stocare cablu | Da |
| Sistem anti-alunecare | Da |