| Tip cuptor | Electric |
| Design | Incorporabil |
| Tip inchidere usa | Usa cu deschidere verticala |
| Tip alimentare | Electric |
| Material usa | Inox |
| Material interior | |
| Tip panou de comanda | Tactil |
| Deschidere usa | Stanga |
| Accesorii incluse | Tava de copt, gratar |
| Culoare | Inox |
| Eficienta energetica | Clasa A+ |
| Capacitate | 71 L |
| Temperatura maxima | 275 °C |
| Autocuratare | Da |
| Functii de gatire | 9 programe de gătire |
| Mod incalzire | Incalzire superioara/inferioara |
| Numar programe | 9 |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Latime | 59.4 cm |
| Adancime | 54.8 cm |
| Greutate | 36 kg |