| Model | MSM4W410 |
| Gama | Bosch Serie 4 |
| Tip | Blender |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | Multiple |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Carcasa | Plastic (BPA free) |
| Lame | QuattroBlade |
| Lungime cablu | 1.4 m |
| Culoare | Alb/Negru |
| Dimensiuni | 38.5 cm x 7.8 cm x 5.7 cm |
| Greutate | 1.122 kg |
| Sistem de siguranta | Buton de blocare |
| Functii | Control dinamic al vitezei |
| Material lama | Oțel inoxidabil |
| Numar accesorii | 2 |