| Tip | Prajitor de paine |
| Model | TAT7S45 |
| Putere maxima | 1800 W |
| Setari | 7 |
| Culoare | Gri |
| Sistem anti-alunecare | Da |
| Alimentare | 220 V - 240 V |
| Tava firimituri | Da |
| Accesorii incluse | Tava firmituri detasabila |
| Dimensiuni | 18.4 x 28 x 27.6 cm |
| Panou control | Mecanic |
| Programe | 7 |
| Reglare tip crusta | Da |
| Informatii suplimentare | 4 felii |