Robot de bucatarie Bosch MCM3200W
| Model | MCM3200W |
| Tip | Robot de bucatarie |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Capacitate bol | 2.3 L |
| Caracteristici speciale | - 30 functii |
| Capacitate blender | 1 L |
| Storcator de fructe | Da |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 37.5 x 22 x 26 cm |
| Sistem de siguranta | Sistem anti-alunecare |
| Accesorii incluse | - Disc emulsionare- Disc feliere- Disc radere- Accesoriu impingere- Cutit universal |
| Caracteristici | - Cutite din inox- Posibilitatea de a fi spalat in masina de spalat vase |
| Greutate | 3.5 kg |