| Model | MCM3201B |
| Seria | MultiTalent 3 |
| Tip | Robot de bucătărie |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Capacitate bol | 2.3 l |
| Caracteristici speciale | Accesoriile pot fi stocate în bol |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 375x220x260 mm |
| Material | Plastic |
| Material cutite | Inox |
| Capacitate framantare | 0.8 kg |