| Model | MUMS2AW00 |
| Seria | MUMS2AW00 |
| Tip | Robot de bucatarie |
| Putere | 700 W |
| Trepte de viteza | 4 |
| Capacitate bol | 3.8 L |
| Caracteristici speciale | Sistem anti-alunecare Sistem de siguranta Sistem stocare cablu |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 27.7 x 26.6 x 26.6 cm |
| Sistem de siguranta | Da |
| Alimentare | 220 V - 240 V |
| Accesorii incluse | 2x Teluri 1x Carlig de framantare 1x Capac transparent |
| Caracteristici | Mixare Framantare Mixare oua |
| Sistem de stocare cablu | Da |
| Material | Plastic |
| Greutate | 4.4 Kg |