| Model | MMR08R2 |
| Tip | Tocator |
| Putere | 400 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Buton Turbo / Pulse | Da |
| Capacitate bol | 0.8 L |
| Material bol | Plastic, termorezistent |
| Lame | Cutite din otel inoxidabil |
| Lungime cablu | 1.2 m m |
| Culoare | Rosu |
| Alimentare | 220-240 V |
| Dimensiuni | 25 x 19.5 x 19.5 cm |
| Greutate | 1.2 Kg |