| Port Retea | 1x RJ-45 |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Standarde IEEE 802.11 | 802.11 b/g/n |
| Rata transfer | Până la 1200 Mbps |
| Frecventa | 2.4 - 2.5 GHz, 5 GHz |
| Dual Band | Da |
| Antena | Extern |
| Securitate wireless | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Alimentare | 9.2 W |
| Dimensiuni | 112 × 84.7 × 39 mm |
| Indicatori LED | Led-ul Multicolor |