| Pentru exterior | Da |
| Port Retea | 1x RJ-45 |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Standarde IEEE 802.3 | 802.3 af |
| Standarde IEEE 802.11 | 802.11 ad |
| Frecventa | 2.4, 5, 60 GHz |
| Antena | Intern |
| Putere antena | 2.4 GHz (BLE): 2 dBi5 GHz: 10 dBi60 GHz: 17.2 dBi |
| Alimentare | POE |
| Dimensiuni | 140 x 140 x 90 mm |
| Greutate | 376 g |