| Recomandat pentru Gaming | Nu |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Pozitionare sursa | Sus |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 1 |
| Bays 3.5 interne | 2 |
| Bays 3.5 externe | 1 |
| Bays 5.25 | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 407 x 484 x 180 mm |
| Greutate | 4.5 kg |
| Sloturi expansiune | x7 |
| Inaltime cooler CPU | 140 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 380 mm (Max) |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Numar maxim compatibile | 5 |