| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 4 |
| Bays 3.5 interne | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 498 x 499.3 x 208.6 mm |
| Greutate | 7.7 kg |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Sloturi expansiune | x7 |
| Suport radiator | Fata: 1x 120/140/240/280/360mm Spate: 1x 120mmTavan: 1x 120/140/240/280/360mm |
| Inaltime cooler CPU | 165 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 410 mm (Max) |
| Iluminare LED | ARGB |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 3.1 tip C | 1 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Total ventilatoare incluse | 1 |
| Numar maxim compatibile | 7 |