| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Negru-Gri |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 4 (2 convertite din 3.5) |
| Bays 3.5 interne | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 496 x 481 x 328 mm |
| Greutate | 16.4 kg |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Sloturi expansiune | x11 |
| Suport radiator | Lateral 1x 120/140/240/280/360mm Spate 1 x 120mmTavan 1x 120/140/240/280/360mmPodea 1x 120/140/240/280/360mm |
| Inaltime cooler CPU | 190 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 400 mm (Max) |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 4 |
| 3.5 mm jack | 1 |
| Numar maxim compatibile | 10 |