| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 2 |
| Bays 3.5 interne | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 516 x 495 x 232 mm |
| Greutate | 7.75kg |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Sloturi expansiune | x7 |
| Suport radiator | Fata - 1 x 120/140/240/280/360mm _x000D_||Spate 1 x 120mm_x000D_||Tavan 1x 120/240mm |
| Altele | Iluminare RGB |
| Inaltime cooler CPU | 170 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 370 mm (Max) |
| Iluminare LED | RGB |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Total ventilatoare incluse | 2 |
| Numar maxim compatibile | 6 |