| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 8 (6 convertibile din cele de 3.5) |
| Bays 3.5 interne | 6 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 474 x 542 x 240 mm |
| Greutate | 12.8 kg |
| Sloturi expansiune | x7 + 2 |
| Suport radiator | Fata - 1 x 120/240/280/360mm Spate 1 x 120mmTavan 1x 120/240/280/360/420mmPodea 1x 120/240/280mm |
| Altele | E-ATX (up to 285mm width) |
| Inaltime cooler CPU | 185 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 315 mm (Max) |
| Detalii Lungime GPU | 467mm (cu ventilator frontal si Open Layout)491mm (fara ventilator frontal si Open Layout) |
| E-ATX | Da |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 3.1 tip C | 1 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Total ventilatoare incluse | 3 |
| Numar maxim compatibile | 9 |