| Recomandat pentru Gaming | Nu |
| Tip carcasa | Mini ITX |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 4 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 395.4 x 374 x 110 mm |
| Greutate | 4.3 kg |
| Sloturi expansiune | x3 |
| Suport radiator | Lateral - 1 x 120/140/240/280mm |
| Inaltime cooler CPU | 70 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 335 mm (Max) |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| 3.5 mm jack | 1 |
| Total ventilatoare incluse | 2 |
| Numar maxim compatibile | 5 |