| Tip carcasa | MiddleTower |
| Pozitionare sursa | Sus |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 2 |
| Bays 3.5 interne | 3 |
| Bays 5.25 | 1 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 425 x 420 x 200 mm |
| Greutate | 2.81 kg |
| Sloturi expansiune | x7 |
| Inaltime cooler CPU | 150 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 350 mm (Max) |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| USB 2.0 | 2 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Numar maxim compatibile | 4 |