| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Culoare | Argintiu |
| Bays 2.5 interne | 4 |
| Bays 3.5 interne | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 224 x 501 x 482 mm |
| Greutate | 11,7 kg |
| Sloturi expansiune | x8 |
| Inaltime cooler CPU | 169 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 330 mm (Max) |
| E-ATX | Da |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 3.1 tip C | 1 |