Carcasa PC Kolink Void X ARGB
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Dimensiuni (H x D x W) | 210 x 453 x 415 mm |
| Greutate | 6,5 kg |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Sloturi expansiune | x7 + 2 |
| Suport radiator | 1x 360/280/240 mm (față)||1x 240 mm (capac) |
| Inaltime cooler CPU | 175 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 365 mm (Max) |
| Iluminare LED | Da |
| E-ATX | Da |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |