| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Alb |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 5 (2 convertite din cele de 3.5) |
| Bays 3.5 interne | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 442 x 475 x 300 mm |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Sloturi expansiune | x7 |
| Suport radiator | Lateral 1 x 120/140/240mm|| Spate 1 x 120mm|| Tavan 1x 120/140/240/280/360mm |
| Inaltime cooler CPU | 175 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 420 mm (Max) |
| Iluminare LED | ARGB |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 3.1 tip C | 1 |
| 3.5 mm jack | 1 |
| Total ventilatoare incluse | 2 |
| Numar maxim compatibile | 8 |