| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Culoare | Negru |
| Bays 2.5 interne | 3 |
| Bays 3.5 interne | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 421 x 210 x 499 mm |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Sloturi expansiune | x7 |
| Suport radiator | Front: 120 / 140 / 240 mm Top: 120 / 240 mm Rear: 120 mm |
| Inaltime cooler CPU | 160 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 330 mm (Max) |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Numar maxim compatibile | 6 |