| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | Micro ATX |
| Culoare | Negru |
| Bays 2.5 interne | 3 |
| Bays 3.5 interne | 1 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 425 x 170 x 362 mm |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Sloturi expansiune | x5 |
| Inaltime cooler CPU | 135 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 360 mm (Max) |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| Numar maxim compatibile | 5 |