| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | MiniTower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 6 (3 convertite din bay-urile de 3.5) |
| Bays 3.5 interne | 3 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 336 x 424 x 320 mm |
| Greutate | 6.5 kg |
| Panou lateral transparent | Da, plexiglass |
| Sloturi expansiune | x5 |
| Suport radiator | Fata: 240/140/120 mm_x000D_||Tavan: 280/240/140/120 mm_x000D_||Spate: 120 mm_x000D_|| Lateral: 280/240/140/120 mm |
| Altele | Filtre de praf incluse |
| Inaltime cooler CPU | 185 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 350 mm (Max) |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Total ventilatoare incluse | 1 |
| Numar maxim compatibile | 11 |