| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | MiniTower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 2.5 interne | 2 |
| Bays 3.5 interne | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 462.8 x 266 x 266 mm |
| Greutate | 6.1 kg |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Sloturi expansiune | x2 |
| Inaltime cooler CPU | 190 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 330 mm (Max) |
| mITX | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| USB 3.1 tip C | 1 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Total ventilatoare incluse | 2 |