| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | Micro ATX |
| Culoare | Alb |
| Bays 2.5 interne | 3 |
| Bays 3.5 interne | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 409 x 221 x 426 mm |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Sloturi expansiune | x4 |
| Suport radiator | Front : 2 x 120mm / 2 x 140mm Top : 2 x 120mm / 2 x 140mm Rear : 1 x 120mm |
| Inaltime cooler CPU | 160 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 330 mm (Max) |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Numar maxim compatibile | 5 |