| Tip produs | Cartușe de imprimantă |
| PN consumabil | C13T12954012 |
| Set | 1x11ml/3x7ml |
| Consumabil | Cerneală |
| Tip cerneala | Cerneală pe bază de apă |
| Culoare | Multicolor |
| Caracteristici cheie | Original Epson |
| Numar culori | 4 |
| Capacitate | 1x11ml/3x7ml |
| Continut pachet | 1x11ml + 3x7ml |
| Original | Da |
| Imprimanta compatibila | EPSON STYLUS SX420FW |
| Brand compatibil | EPSON |
| Model compatibil | EPSON STYLUS SX420FW |