| Tip produs | Original (OEM) |
| PN consumabil | HP CZ135A |
| Set | Triple-Pack |
| Consumabil | Cartus cerneala |
| Tip cerneala | Cerneala colorata |
| Culoare | Magenta |
| Numar culori | 1 |
| Capacitate | 3x 29ml |
| Continut pachet | 3x 29ml |
| Original | Da |
| Imprimanta compatibila | HP Designjet T120 ePrinter, HP Designjet T125 ePrinter, HP Designjet T130 24-in, HP Designjet T520 ePrinter, HP Designjet T525, HP Designjet T530, HP Designjet T530 24-in, HP Designjet T530 36-in |
| Brand compatibil | HP |
| Model compatibil | CZ135A |