| Tip produs | Cartus cerneala |
| PN consumabil | P2V68A |
| Consumabil | Cerneala |
| Tip cerneala | Cerneala pe baza de pigment |
| Culoare | Cyan |
| Caracteristici cheie | Imprimare tehnica, performanta fara probleme, uscare rapida |
| Numar culori | 1 |
| Capacitate | 300 ml |
| Continut pachet | Cartus cerneala 300ml |
| Original | Da |
| Brand compatibil | HP |
| Model compatibil | T1700, T1700DR |