| Tip produs | Cartus cerneala |
| PN consumabil | 498N8A |
| Consumabil | Cerneala |
| Tip cerneala | Pigment |
| Culoare | Negru |
| Caracteristici cheie | Calitate excelentă, durabilitate, sustenabilitate |
| Numar culori | 1 |
| Capacitate | 300 ml |
| Continut pachet | 300 ml |
| Original | Da |
| Brand compatibil | HP |