Casti Bluetooth Asus Gaming ROG Cetra True Wireless Speednova White
| Tip | Interne |
| Interfata | Wireless 2.4 GHz, Bluetooth |
| Culoare | Alb |
| Greutate | Fiecare casca: 5 g |
| Altele | Cutie pentru depozitre si cu rol de incarcator ||Dongle USB pentru conexiune wireless|| Compatibil ASUS Armoury Crate|| Fucntii tactile pe casca|| Compatibile Google Assistant, Siri, Samsung Bixby and Amazon Alexa|| Conectori: USB Type-C|| Cutia suporta incarcare wireless |
| Frecventa raspuns | 20 - 40.000 hz |
| Frecventa raspuns microfon | 100 Hz - 10 KHz |
| Sensibilitate microfon | -38 db |
| Difuzor | 10 mm |
| Impedanta | 32 Ω |