| HFP (Hands Free Profile) | Da |
| A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) | Da |
| AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) | Da |
| Acumulator | Casti Li-IonCarcasa Li-Polimer |
| Carcasa cu acumulator | Da |
| Raza actiune | Pana la 10 m |
| Culoare | Bronz-Negru |
| TIP CASTI | In-Ear |
| Frecventa raspuns | 100 - 16.000 Hz |
| Sensibilitate | 102 dB |
| Impedanta | 16 Ohm |