| HSP (Handset Profile) | Da |
| HFP (Hands Free Profile) | Da |
| A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) | Da |
| AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) | Da |
| EDR (Enhanced Data Rates - Faster Data Transfer) | Da |
| Tip | True wireless |
| Bluetooth | 5.0 |
| Interfata | Bluetooth |
| Multipoint | Da |
| Acumulator | 30 mAh |
| Carcasa cu acumulator | Da |
| Incarcator | USB-C |
| Durata muzica/convorbire | 5 ore |
| Durata standby | pana la 24 ore |
| Durata incarcare | 1.5 ore |
| Raza actiune | 10 m |
| Culoare | Lila visătoare |
| Greutate | 5 g |
| Dimensiuni | 16 x 16 x 30 mm |
| Telefoane compatibile | Toate telefoanele Bluetooth |
| Incarcare wireless Qi | Da |
| Capacitate casca | 30 mAh |
| Capacitate carcasa | 300 mAh |
| Senzori | Touch |
| Accesorii incluse | Cablu de incarcare USB-C |
| TIP CASTI | In ear |
| Putere | 5 mW |
| Frecventa raspuns | 20 Hz - 20 kHz |
| Sensibilitate | 95 dB |
| Tip microfon | Integrat |
| Frecventa raspuns microfon | 100 Hz - 10 kHz |
| Sensibilitate microfon | -42 dB |
| 3D Sound | Nu |
| Difuzor | Dinamic |
| Impedanta | 16 Ω |