| HSP (Handset Profile) | Da |
| A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) | Da |
| AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) | Da |
| Bluetooth | 5.2 |
| Acumulator | Li-Ion |
| Carcasa cu acumulator | Da |
| Durata muzica/convorbire | pana la 9 orecu Charging Case pana la 25 ore |
| Durata standby | pana la 200 ore |
| Durata incarcare | pana la 2 ore |
| Raza actiune | pana la 10 m |
| Culoare | Negru |
| Capacitate casca | 60 mAh |
| Capacitate carcasa | 650 mAh |
| Compatibilitate | Majoritatea telefoanelor cu tehnologia Bluetooth |
| Senzori | Asistent GoogleApple Siri |
| Certificare | IPX4 |
| Putere | 5 mW |
| Frecventa raspuns | 7 Hz - 40.000 Hz |
| Sensibilitate | 103 dB |
| Difuzor | 10 mm |
| Impedanta | 16 Ohm |