| HFP (Hands Free Profile) | Da |
| A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) | Da |
| AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) | Da |
| Bluetooth | 5.2 |
| Acumulator | Li-Polimer |
| Carcasa cu acumulator | Da |
| Durata muzica/convorbire | cu ANC OFF redare muzica, pana la 9/27 orecu ANC ON redare muzica, pana la 8/24 ore |
| Durata standby | pana la 200 ore |
| Durata incarcare | incarcare 5 minute, redare muzica de pana la 60 de minuteincarcare full de pana la 2 ore |
| Raza actiune | pana la 10 m |
| Culoare | Negru |
| Incarcare wireless Qi | Da |
| Capacitate casca | 50 mAh |
| Capacitate carcasa | 410 mAh |
| Compatibilitate | Majoritatea telefoanelor cu tehnologia Bluetooth |
| Senzori | Touch Control |
| Certificare | IPX4 |
| Putere | 5 mW |
| Frecventa raspuns | 7 Hz - 40.000 Hz |
| Sensibilitate | 104 dB |
| Difuzor | 13 mm |
| Impedanta | 16 Ohm |