| Bluetooth | 5.0 |
| Acumulator | Li-Ion |
| Carcasa cu acumulator | Da |
| Incarcator | USB-C |
| Durata incarcare | pana la 2.5 ore |
| Raza actiune | pana la 10 m |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 10.8 g |
| Dimensiuni | 80 x 34.9 x 30.9 mm |
| Compatibilitate | Majoritatea telefoanelor cu tehnologia Bluetooth |
| Senzori | Touch Control |
| Certificare | IPX4 |
| Altele | Indicator LED |