| Sunet | Stereo |
| Tip | Interne |
| Microfon | Da |
| Culoare | Negru |
| Butoane control | Buton de raspuns |
| Diametru difuzoare | 9 mm |
| Frecvente joase | 8 Hz |
| Frecvente inalte | 22.000 Hz |
| Earbuds | Da |
| Conectivitate | 3.5 mm Jack |
| Conectare Jack | 3.5 mm Jack |
| Tip Jack 3.5 mm | TRRS |
| Conectare | 3.5 mm Jack |