Casti in-ear wraps Classic Blue
| Sunet | Stereo |
| Tip | Interne |
| Tip casca | In-Ear |
| Microfon | Nu |
| Culoare | Albastru |
| Butoane control | Da |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Diametru difuzoare | 10 mm |
| Frecvente joase | 20 Hz |
| Frecvente inalte | 20.000 Hz |
| Earbuds | Da |
| Conectare Jack | 3.5 mm Jack |
| Conectare | 3.5 mm Jack |