| Sunet | Stereo |
| Tip | USB-C |
| Tip casca | In-ear |
| Microfon | Integrat |
| Culoare | Alb |
| Butoane control | Da |
| Lungime cablu | 1.20m |
| Diametru difuzoare | 10 mm |
| Frecvente joase | 20Hz - 200Hz |
| Frecvente inalte | 2kHz - 20kHz |
| Noise-canceling | Da |
| Conectivitate | USB-C |
| Compatibilitate | PC, Smart Devices |
| Conectare USB | Da |