| Gaming | Da |
| Sunet | Stereo |
| Tip | Externe |
| Tip casca | Headband |
| Microfon | Da |
| Culoare | Negru |
| Butoane control | Da |
| Lungime cablu | 1.3 m |
| Diametru difuzoare | 50 mm |
| Pliabile | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Noise-canceling | Da |
| Conectivitate | 3.5 mm jack |
| Compatibilitate | PC, PlayStation 4, Xbox One |
| PC | Da |
| PlayStation 4 | Da |
| Xbox One | Da |
| Smart Devices | Da |
| Nintendo | Da |
| MAC | Da |
| Tip Jack 3.5 mm | TRRS |